Eşref Vakti

Tem 13 • • 2121 görüntüleme • Eşref Vakti için yorumlar kapalı

 

‘ŞİMDİ’  EŞREF VAKTİ

Pop Alaturka tarzının öncülerinden olan Eşref Vakti grubunun yeni albümü “Şimdi”, Seyhan Müzik etiketiyle 14 Temmuz 2015’te  müzik severlerle buluşuyor. 10 şarkıdan oluşan ve grubun kurucusu Fatih Ahıskalı’nın eserlerinin ve düzenlemelerinin ağırlıkta olduğu albümde, Sıla Gençoğlu, Gülşah Tütüncü ve Sezen Aksu’nun sözleri ayrıca dikkat çekmekte.

Daha önceki albümlerinde bestesi Fatih Ahıskalı sözleri Sıla’ya ait “Saki” yi de seslendirmiş grubun ilk dikkat çeken şarkısı “Tekirdağın Üzümü” de söz-müzik Fatih Ahıskalı imzası taşımaktaydı.

Bu albümün en merak edilen yönü ise grubun yeni solisti Hatice Doğan Sevinç’in ortaya koyduğu performans. Eşref Vakti grubu, yeni solisti Hatice’yi müzik severlerle tanıştırmaya can atıyor.

İTÜ Devlet Konservartuarında klasik kemençe ve Repertuar dersi veren Hatice Doğan Sevinç, türk müziğinde oldukça etkin bir sanatçı.

Grubun diğer elemanları değişmeyen elemanlar Eralp Görgün , Semih Çelikel, Samet Çelikel, Erdem Tüzen ve yeni katılan Kaan Ahıskalı ile Serhan Yasdıman.

Albümün ilk  video klibi ‘İlk Göz Ağrım’ isimli şarkıya Kubilay Kasap yönetmenliğinde çekildi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys