Arman

Şub 2 • • 1331 görüntüleme • Arman için yorumlar kapalı

Arman

‘’ Azad Et ‘’

ARMAN’DAN KIPIR KIPIR BİR ŞARKI : ” AZAD ET ”

Türk pop müziğinin genç ve yetenekli ismi Arman, elektronik pop dans ritimlerini barındıran ilk teklisi Azad Et ile Eylül ayında dinleyiciler ile buluştu.

2013 yılında çıkardığı ve kendi adını taşıyan albümüyle müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Arman, enerjisi bol ve hareketli şarkısı‘Azad Et’ ile herkesi dansa çağırıyor.

Müzikteki başarısının yanı sıra yakışıklılığıyla da genç kızların kalbini fethetmeyi başaran Arman’ın Azad Et isimli şarkısının söz ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Emre Aşkın’a ait.

Arman’dan dünya standartlarında bir video klip…

Geçtiğimiz bahar aylarında Times Square, Brooklyn Brigde ve New York’un farklı yerlerinde çekilen Azad Et’in yönetmen koltuğunda Vogue Dergisi ve Victoria Secret ile uzun soluklu çekimler yapan ünlü yönetmen Yürek Akbar oturuyor.

Yeni single çalışmasındaki müziği EDM ( Elektronik Dans Müzik ) şeklinde yorumlayan Arman, dünya müziği dinleyen tüm müzikseverlere Türkçe altyapılı, içinde dans ritmleri barındıran bir şarkı sunuyor.

Arman’ın Sony Müzik etiketi ile yayınlanan Azad Et teklisi ve video klibi 9 Eylül’de tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini aldı.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys