YASMİN YÜCE: ” BİR SEZEN AKSU ŞARKISINA SES OLMAK, NEFES OLMAK İSTERİM ” 

Tem 30 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yasmin Yüce Bültenler, Yasmin Yüce Haberler, Yasmin Yüce Küpürler, Yazılı Basın • 1843 görüntüleme • Yorum yok YASMİN YÜCE: ” BİR SEZEN AKSU ŞARKISINA SES OLMAK, NEFES OLMAK İSTERİM ” 

YASMİN YÜCE: ” BİR SEZEN AKSU ŞARKISINA SES OLMAK, NEFES OLMAK İSTERİM ” 

Zeki Güner imzalı ”Geri Gelme” şarkısıyla müzik dünyasına iddiali bir giriş yapan Yasmin Yüce, müzik hayatı ve yeni projeleri hakkında müzik yazarı Pop Bizde’nin sorularını cevapladı.

ZEKİ GÜNER OLMASAYDI DAHA TEMKİNLİ HAREKET EDERDİM

Yasmin Yüce, aynı zamanda kuzeni olan ünlü söz yazarı Zeki Güner’le ilgili duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Zeki Güner şarkıları milyonlarca insanda olduğu gibi benimde gönlümde çok başka, çok güzel bir yere sahip. Çok şanslıyım ki Zeki Güner bana inandı ve yürüdüğüm bu harika yolun her adımında en büyük desteğim oldu. Onun kalbinden dökülen kelimelere ses olmak benim için onur. İyi ki var ! O olmasa kesinlikle daha temkinli hareket ederdim.”

SEZEN AKSU HAYALİ

İzmirli güzel şarkıcı Yasmin Yüce, bir İzmir’li olarak Sezen Aksu’yla ileri ki projelerinde çalışmak istediğini: ”Böyle bir şey aklımdan geçmez mi hiç, eminim ki benim gibi müzik aşkıyla tutuşan herkesin hayallerinde bir Sezen Aksu şarkısına ses olmak, nefes olmak vardır.” sözleriyle anlattı.

İDOLÜ AYTEN ALPMAN !

Özel ses rengi ile dikkatleri üzerine çeken ve aynı zamanda caz vokali öğrencisi olan Yasmin Yüce, Türkiye’de idol olarak gördüğü kişi ve ses rengiyle ilgili düşüncelerini ise: ‘Her insanın parmak izinde olduğu gibi ses tınısının ve renginin de kendine has olduğunu düşünüyorum. Fakat Ayten Alpman’ı her zaman hayranlıkla ve imrenerek dinlemişimdir.” cümleleriyle dile getirdi.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys