YANKI ALPER ‘SAHİ’

Ara 5 • Yankı Alper, Yankı Alper, Yankı Alper bültenler • 4217 görüntüleme • Yorum yok YANKI ALPER ‘SAHİ’

YANKI ALPER’DEN ”SAHİ” ALBÜM!

Yılın son çeyreğinde bomba gibi albüm !

Geçtiğimiz yıl ‘İmdat’ teklisi ile başarılı bir çıkış yakalayan Yankı Alper, yılın son çeyreğinde yeni albümünü sevenlerinin beğenisine sundu.

Çıkış şarkısı ”Sahi” ile aynı ismi taşıyan  albümde;

”Vursunlar Yerime”, ”Sıradan” ve ”İmdat” gibi şarkıların yanı sıra ”Vursunlar Yerime” şarkısının farklı versiyonu ile beraber toplamda 5 şarkı yer alıyor.

Prodüktörlüğünü  Atınç Dayıgil’ in üstlendiği albümde; Gündem Yaylı Grubu, Erdem Sökmen,Can Şengün, Bülent Altınbaş(Kirpi) ve Göksun Çavdar gibi Türkiye’nin önemli müzisyenleri ile birlikte çalışıldı.

Albümde bulunan ”Sahi” ve ”Vursunlar Yerime” şarkılarının düzenlemesi Murat Yeter’e, ”Sıradan” şarkısının düzenlemesi Özgür Ordulu’ya, ”İmdat” şarkısının düzenlemesi ise Febyo Taşel’e ait.

Albümünün  fotoğrafları ise  sevilen radyocu Yasemin Şefik tarafından çekildi.

Söz ve müziği Yankı Alper’e ait olan ‘Sahi’ şarkısının klip çalışması için kamera karşısına geçen yakışıklı müzisyene klipte ‘O Hayat Benim’ dizisinde rol alan sempatik güzel ”Larissa Gacemer” eşlik etti.

Çekimleri Beykoz’da bir villada iç ve dış mekanda gerçekleşen video klipte sosyal medyada ses getiren ”tut elimi” fotoğraflarından esinlenildi.

Sanat yönetmenliğini Sevtap Tuzcu’ nun üstlendiği ilgi çekici ve eğlenceli sahnelere sahip olan klip, Fatih Ahmet Kaya yönetmenliğinde çekildi.

Yankı Alper’in ‘Sahi’ isimli albümü, 3  Aralık Perşembe günü Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital platformlarda  yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys