SİMGE’YE KULİS’TE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ !

Ağu 10 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 2972 görüntüleme • Yorum yok SİMGE’YE KULİS’TE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ !

SİMGE’YE KULİS’TE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ !
 
DOĞUM GÜNÜNÜ EDİS KONSERİNDE  KUTLADI ! 
Simge, geçtiğimiz akşam Edis’in Harbiye konserinde arkadaşlarının doğum günü sürprizi ile pasta üfledi.
Yakın arkadaşlarıyla kutladığı doğum gününün akşamında Edis’in konserini izlemeye gitti. Edis, konserinde “ Simge‘de aramızda. Yakın zaman önce çok güzel bir albüm yaptı ve bana ilham oldu. O, gerçek bir müzisyen. Ayrıca bugün doğum günü. Doğum günün kutlu olsun. “ sözleriyle sahneden sanatçının doğum gününü kutladı.
Konser sonrası kuliste yakın dostu Edis’i ziyaret eden Simge, aralarında Ece Seçkin, Nihat Odabaşı’nın da bulunduğu arkadaşları ve ekibinin sürpriz doğum günü pastasıyla karşılaştı. Dilek tutup mumları üfleyen sanatçı o an ki duygularını: “Çok mutluyum. Bu akşam hem çok güzel bir konser izledim hem de en güzel doğum günlerimden birini yaşadım. Yepyeni bir yaş aldım bugün.” Huzur, sağlık ve bol kahkaha dileyerek mutluluğunu ifade etti.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys