SELAMİ ŞAHİN’DEN ÖZLEDİM’E ATATÜRK YORUMU!

Kas 13 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 2326 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN’DEN ÖZLEDİM’E ATATÜRK YORUMU!

SELAMİ ŞAHİN’DEN ÖZLEDİM’E ATATÜRK YORUMU!
SELAMİ ŞAHİN 10 KASIM’DA  ”ÖZLEDİM” ŞARKISININ SÖZLERİNİ DEĞiŞTİREREK ATATÜRK’E İTAFEN SESLENDİRDİ!
Geçmişten günümüze her neslin baş tacı olan Selami Şahin, Günay sahnesinde unutulmaz gecelere imza atmaya devam ediyor.
Yoğun kalabalık eşliğinde gece boyunca seyircisinin bir an olsun gözünü üzerinden ayırmadığı Selami Şahin, sahnedeki enerjisiyle ve şarkılarıyla dinleyicilere özel bir gece yaşattı.
Selami Şahin, minnetle, gururla ve özlemle andığımız Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümünde Günay sahnesinde izleyicisi için çok özel ve unutulmaz bir sürpriz hazırladı.  Büyük üstat, ”Özledim” şarkısının  sözlerini Atatürk’e uyarlanmış şekilde söyleyince ayakta alkışlandı.
Selami Şahin,  gecede duygularını ise şu sözlerle dile getirdi; Gelmiş geçmiş en büyük lider Mustafa Kemal Atatürk’ü hasretle anıyoruz ve hepinizin çok iyi bildiği bir şarkım var ki ”Özledim”, ben bu şarkının son kublesini bugün Atatürk’e özel olarak yazmak istedim ve sizlere onun için seslendireceğim dedi.
Selami Şahin konserlerine; 17 Kasım’da Kıbrıs Limak Deluxe Hotel’de, 24 Kasım’da Ankara Winner İncek Hotel’de, 29 Kasım’da Moda Kayıkhane’de ve 30 Kasım’da Kahramanmaraş Hayal Kahvesi’nde devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys