SEKSENLER DİZİSİNE SUZAN KARDEŞ ORKESTRASI DAMGASINI VURDU!

Oca 17 • Bültenler, Haberler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri • 1635 görüntüleme • Yorum yok SEKSENLER DİZİSİNE SUZAN KARDEŞ ORKESTRASI DAMGASINI VURDU!

SEKSENLER DİZİSİNE SUZAN KARDEŞ ORKESTRASI DAMGASINI VURDU!

FATO ANA’YA BÜYÜK SÜRPRİZ!

Balkanların sevilen isimlerinden Suzan Kardeş’in Fato Ana karakterine hayat verdiği Seksenler dizisinin son bölümüne sanatçının kendi orkestrası damgasını vurdu.

Bölümde memleketini özleyip oraya yerleşmek isteyen Fato Ana’yı bu hayalinden vazgeçirmek için elinden geleni yapan Pastacı Sami, annesi için bir takım sürprizler düşünür. Annesi için güzel bir eğlence düzenleyen Pastacı Sami, ona her çeşit Balkan lezzetlerinin olduğu bir sofra hazırlatır. İnatçı annesi için bununla da yetinmeyen Pastacı Sami, üstüne bir de Rumeli orkestrası getirtir ve evde büyük bir şenlik başlatır. Böylece Fato Ana’yı özlediği memleketine gitmekten vazgeçiren Pastacı Sami, annesinin uzaklaşmasını da engeller.

Senaryo gereği bu hikaye için bölüme büyük bir renk katan Suzan Kardeş’in orkestrası dizinin hayranları tarafından oldukça beğenildi. Sergiledikleri performansla izleyenleri ekran başına kitleyen Suzan Kardeş ve orkestrası sosyal medyada da övgü dolu yorumlar aldı.

Suzan Kardeş, sosyal medyada paylaştığı eğlenceli Fato Nene görseli ile de takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys