OZAN DOĞULU UÇTU, ECE SEÇKİN İZLEDİ !

Ağu 15 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberleri, Haberler, Yazılı Basın • 3934 görüntüleme • Yorum yok OZAN DOĞULU UÇTU, ECE SEÇKİN İZLEDİ !

SAYIN SEYİRCİLER !!! BU ŞARKI İLE YER YERİNDEN OYNAYACAK !

ECE SEÇKİN KÜRSÜDEN SEYİRCİLER’E HİTAP ETTİ !   

OZAN DOĞULU UÇTU, ECE SEÇKİN İZLEDİ !

            

Son dönemin en dikkat çeken isimlerinden biri olan Ece Seçkin, Ozan Doğulu’nun 130Bpm Forte albümünde seslendirdiği ‘’Sayın Seyirciler’’ isimli şarkısını kliplendirdi.

İddialı bir şarkı ile listeleri alt üst edecek olan Ece Seçkin ve Ozan Doğulu’nun şarkısı Sayın Seyirciler’in söz ve müziği Ayşen-Kemal Şimşekyay’a, düzenlemesi ise Ozan Doğulu’ya ait.

Klip çekimi için Orion Stüdyoları’nda bir araya gelen ikili, Murad Küçük yönetmenliğinde ve Eren Yıldız görüntü yönetmenliğinde enerji dolu görüntülere imza attı.

Toplamda dört ayrı konsept ile tamamlanan klipte, güzel sanatçıya iki profesyonel dansçı performansıyla eşlik etti.

Mükemmel dans performansları ile göz dolduran Ece Seçkin, enerjik tavırlarıyla da setin neşe kaynağı oldu.

OZAN DOĞULU UÇTU, ECE SEÇKİN İZLEDİ !

Koridor konseptinde birlikte performans sergileyen Ece Seçkin ve Ozan Doğulu, Ozan Doğulu’nun uçtuğu sahnelerde keyifli anlar yaşadı.

Klibin son sekansında bir kürsüde seyircilerin karşısına çıkan başarılı sanatçı, şarkıyla uyumlu ve sert tavırlarıyla izleyicilere hitap ederken adeta şarkının ruhunu klipte yaşattı.

Ece Seçkin ve Ozan Doğulu’nın ” Sayın Seyirciler ” isimli şarkısı ve klibi DGL&DMC etiketiyle 08 Ağustos’ta tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys