Gökhan Türkmen’den “Çatı Katı Remix” Sürprizi

Mar 5 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Haberler • 4884 görüntüleme • Yorum yok Gökhan Türkmen’den “Çatı Katı Remix” Sürprizi

2014-2015 yılının en çok ses getiren albümü  Gökhan Türkmen ‘En Baştan’’  ın çıkış şarkısı Çatı Katı  ile aylarca listelerin 1. sırasındaki yerini korudu.

Albümün iddalı şarkılarından ‘Dene ‘ ve ‘Sen İstanbulsun’u da kliplendiren başarılı sanatçı şimdi de Çatı Katı’şarkısının remix versiyonu ve  versiyona çekilen özel video klibi  ile  karşımızda.

Sözleri  başarılı söz yazarı  Gökhan Şahin’e, müziği Gökhan Türkmen’e ait olan ‘Çatı Katı’ nın düzenlemesi GT Band’e ait.

Müzik kanalları ve radyolarda uzun zaman zirvede yer alan Çatı Katı  Youtube’ da  35 milyon izleyici sayısına ulaştı.

Çatı Katı remix’in video klibinde ise hikaye bu kez ; klibin ilk halinin  aksine Gökhan Türkmen yerine oyunculuğu ile klipte Türkmen’e eşlik eden Müjde Uzman’ın gözünden  anlatılıyor.

İlk klipte  yer almayan görüntülerin kullanıldığı  video klip yine Gökhan Türkmen’in uzun zamandır çalıştığı başarılı  yönetmen Murat Joker tarafından çekildi.

Mart ayının ilk haftasında  dijital platformlar, radyolar ve müzik kanalları tarafından müzikseverlerle buluşacak olan Çatı Katı remix ; Gökhan Türkmen’in kendisine ait olan yeni müzik şirketi GTR Müzik ve 3 Adım Müzik etiketi ile  yayımlanıyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys