GÖKHAN TEPE YAZ 2018 ALBÜMÜNÜN İLK CANLI KONSERİNİ MUDANYA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ…

Tem 3 • Gökhan Tepe Haberler, Gökhan Tepe Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2177 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TEPE YAZ 2018 ALBÜMÜNÜN İLK CANLI KONSERİNİ MUDANYA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ…

  

GÖKHAN TEPE YAZ 2018 ALBÜMÜNÜN İLK CANLI KONSERİNİ MUDANYA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ…

YAZ 2018 ALBÜMÜNÜN İLK CANLI KONSERİ..

Türk pop müziğinin önde gelen isimlerinden Gökhan Tepe, geçtiğimiz günlerde yayımladığı Yaz 2018 albümün ilk konserini geçtiğimiz gün Mudanya’da gerçekleştirdi.

Mudanya 4. Lezzet Şenliği kapsamında sahneye çıkan Gökhan Tepe albümünün çıkış şarkısı Yak Ateşinle’yi ilk defa seslendirirken şarkıya binlerce kişi eşlik etti. Sahnede canlı performansı ile kendine hayran bırakan sanatçı  repertuarına eklediği yeni albümünden şarkılarını ve dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirdi ve Mudanya’lı dinleyicilerine unutulmaz bir konser yaşattı.

Yenilenen tarzı ile enerjik tavırlarıyla kendine hayran bırakan Tepe, sahnede Yaz 2018 albümünün ilk konseri ile ilgili; “Büyük özveri ile çalıştğımız albümümüzü geçtiğimiz günlerde yayınladık. Bu albümün ilk canlı performansını sizlerle gerçekleştirdim. Hep bir ağızdan benimle birlikte eşlik etmeniz bana büyük heyecan verdi. Dinleyen ve gelen  herkese çok teşekkürler. Biz birlikteyken çok daha güzeliz. Birliğimiz ve beraberliğimizin bozulmaması dileğiyle.” cümleleriyle duygularını dile getirdi.

Yaklaşık iki saat ara vermeden sahnesine devam eden sanatçı  kendisini izleyen engelli dinleyicileri ile de tek tek ilgilenip  fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Sanatçı konser sonunda  tüm sevenleri ile selfie çekerek bu anı ölümsüzleştirdi.

 

 

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys