BİNBİR YÜZ SUZAN KARDEŞ !

Kas 1 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 4463 görüntüleme • Yorum yok BİNBİR YÜZ SUZAN KARDEŞ !

BİNBİR YÜZ SUZAN KARDEŞ !
 
SUZAN KARDEŞ FARKLI TİPLEMELERİ İLE ARI GİBİ ÇALIŞIYOR !
Çocuklar Duymasın dizisindeki Hüseyin’in annesi Kadriye rolünde karşımıza çıkan ve çalışmalarına devam eden Suzan Kardeş, bir yandan da Müjdat Gezen’in yapımcılığını üstlendiği ve yönettiği 7 Kocalı Hürmüz isimli müzikalde oyunculuk yeteneğini sergiliyor.
Saç, makyaj Suzan Kardeş’ten !
Rol gereği binbir türlü tipleme ile karşımıza çıkan usta oyuncu, tüm projelerinde olduğu gibi saç, makyajını kendi yapıp, tiplemelerini kendi oluşturuyor.
Oyunculuğun yanı sıra konserlerine de ara vermeden devam eden sanatçı, 10 senedir sahne aldığı Zarifi’deki yeni sezonunu 8 Kasım Çarşamba akşamı açıyor.
İstanbul Komedi Festivali kapsamında geçtiğimiz sene performans sergileyen on parmağında on marifet isim, bu sene 16 Kasım akşamı Bekriye Gecesi konsepti ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys