Deniz Sipahi

Şub 26 • • 1955 görüntüleme • Deniz Sipahi için yorumlar kapalı

 

Müzikle babası aracılığıyla çok küçük yaşlarda tanışan Deniz Sipahi, 14 yaşında özel konserlerde gitar çalarak şarkı söylemeye başladı. 2003 yılında Marmara Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği’ni kazanıp İstanbul’a geldikten sonra 19 yaşında ilk müzik grubunu kurdu ve İstanbul’da çeşitli mekanlarda şarkı söylemeye başladı. Aynı zamanda Marmara Üniversitesi müzik ve tiyatro topluluklarında görev aldı.

2004 yılında televizyon sektörüne giriş yaptı. Dürüye’nin Güğümleri adlı dizinin hem başrol oyuncularından biri oldu hem de dizinin müziklerini seslendirdi. Bu arada vokal yapmaya Burak Kut’la başladı. Daha sonra Gökhan Türkmen, Sinan Erkoç, Ajda Pekkan gibi isimlere de vokal yaptı. Akustikhane programındaki performansı kısa sürede milyon tıklanarak dikkatleri üzerine çekti ve eğlenceli bir bölüme imza attı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys