Burn İstanbul Rooftop Festival 2016

Eyl 5 • • 646 görüntüleme • Burn İstanbul Rooftop Festival 2016 için yorumlar kapalı

” BURN İSTANBUL ROOFTOP FESTİVAL ” YAZI ESİNTİYLE BİTİRİYOR!

Bu yaz ilk kez düzenlenecek Burn İstanbul Rooftop Festival ile 2016 yazı esintiyle bitecek.

17 Eylül Cumartesi günü tek biletle deneyimlenebilecek, 6 ayrı teras olarak Nuteras, Saigon, Georges Hotel, Nest, Cue ve Backbar muhteşem İstanbul manzaralarını katılımcılara sunarken; Stavroz ve canlı performanslarıyla PillowTalk, Be Svendsen, Sound Nomaden’ın müzikleri günü geceye bağlayacak.

Festival kapsamında ayrıca Bora Uzer, Allen Hulsey, Hey Douglas başta olmak üzere onlarca yerli isim de canlı veya DJ performansları ile sahne alacak.

Festival, katılımcılara müziğin yanı sıra gün boyu kendi ilgi alanlarına göre bir kısmını veya tamamını tercih edebilecekleri aktivitelere katılma şansı da sunulacak.
Kokteyl workshop, gastronomika workshop, dreamcatcher workshop ve rooftop yoga gibi atölyelere ek olarak butikler de eğlenceli bir zaman için festival teraslarında yerlerini alacak.
” Burn Istanbul Rooftop Festival ” ile 17 Eylül Cumartesi öğle saatlerinden Pazar sabahına dek İstanbul’un eşsiz manzaralarının tadı en iyi müzikler, en keyifli etkinlikler ve en lezzetli kokteyller eşliğinde çıkarılacak.

 

Full Line-Up

Stavroz

PillowTalk [Live]

Be Svendsen [Live]

Sound Nomaden [Live]

Bora Uzer [Live Set]

Allen Hulsey [Live]

Hey Douglas

Can Tanca

Orkun Bozdemir

Alican

Pro Combo

Style-Ist

Murat Tokuz

Ask

Undomondo

Doruk Gökalp

Furkan Kurt

Discolog

Efe Kantel

Yang & Elif Tanverdi

Emre Garan

Beni Sibille

Can Ayverdi & Johngoo

Boyz’n the Hood

Can Başeğmez

Violations Radio

 

Rooftops

Nupera & Nuteras

Saigon Istanbul

Georges Hotel Galata

Nest Karaköy

CUE Istiklal

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys