DÜNYA ŞAMPİYONUNA BİR ÖDÜL DAHA! ERKAN MECİT VE OLİVİA MECİT İZMİR’İN EN TARZ SPORCUSU SEÇİLDİLER!

Kas 22 • Bültenler, Haberler • 480 görüntüleme • Yorum yok DÜNYA ŞAMPİYONUNA BİR ÖDÜL DAHA! ERKAN MECİT VE OLİVİA MECİT İZMİR’İN EN TARZ SPORCUSU SEÇİLDİLER!

DÜNYA ŞAMPİYONUNA BİR ÖDÜL DAHA!

2019’UN EN TARZ SPORCULARI SEÇİLDİLER!

MECİT ÇİFTİ BAŞARILARINI BİR KEZ DAHA TAÇLANDIRDI!

ERKAN MECİT VE OLIVIA MECİT İZMİR’İN EN TARZ SPORCUSU SEÇİLDİLER!

Geçtiğimiz haftalarda Uluslararası W.A.B.B.A World Mr. & Mrs. Universe yarışmasından Türkiye’ye büyük bir şampiyonlukla dönen başarılı vücut geliştirme sporcusu Erkan Mecit ve eşi Olivia Mecit, İzmir’in Enleri Ödül Töreni’nde 2019’un en tarz sporcuları seçildiler.

Dora Magazin Dergisi’nin bu yıl onuncusunu düzenlediği etkinlikte 2019’un en tarz sporcuları seçilen çiftin mutlukları yüzlerinden okunurken Hilton Otel İzmir’de gerçekleşen görkemli törene cemiyet hayatından birçok önemli isim katıldı.

Sunuculuğunu Sibel Arna’nın gerçekleştirdiği, İzmir ve İstanbul gece hayatını buluşturan etkinlikte konuşan Erkan Mecit, duygularını şu sözlerle dile getirdi; ” Başta Ceren Hanım olmak üzere Dora Magazin Dergisi ekibine, bizi layık gördükleri bu ödül için çok teşekkür ediyoruz. 2019’un en tarz sporcusu seçilmek gerçekten bizi çok mutlu etti.”

Eşi Olivia Mecit ise kazandıkları ödül ile ilgili çok heyecanlı olduğunu belirterek, şunları söyledi; “Bu gece burada 2019’un en tarz kadın sporcusu ödülünü aldığım için çok mutluyum. Tüm Dora Magazin ekibine teşekkür ederim.”

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys