Orblood

Oca 27 • • 1849 görüntüleme • Orblood için yorumlar kapalı

irazakilogo
ORBLOOD 
Nam-ı Diğer Orkan Atak
” Middleast Mansion ” 
Orkan Atak nam-ı diğer Orblood, rap, hip hop ve r&b müziği harmanladığı teklisi Middleast Mansion‘ı dinleyicinin beğenisine sundu.
Sözleri Orkan Atak’a, müziği ve düzenlemesi Orkan ve Orkut Atak’a ait olan Middleast Mansion‘ın mixini Orkut Atak ve masteringini ise Cem Büyükuzun üstlendi.
Evrensel bir müzik anlayışı ile yola çıkan Orblood, ” Özgürlüğü isteyen ve istediği gibi yaşayıp, kendi iradeleriyle hayatlarını sürdürmek isteyen insanlardan oldum her zaman. Müziğimde öyle olmalı.  Müziğimde iyiyi, kötüyü, mükemmeli, olumluyu olumsuzu, aşkı, kederi, mutluluğu, sokakları , zenginleri, özgürlüğü ve en önemlisi biz insanların dünyaya neler kattığımızı konu anlamaya çalışıyorum.” cümleleriyle müziğini anlatıyor.
Razaki Müzik etiketi ile 20 Mayıs’ta tüm dijital platformlarda yerini alan Orblood‘ın yepyeni teklisi ” Middleast Mansion ”  klibi ile çok yakında izleyiciler ile buluşacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys