İrfan Özata

Nis 9 • • 1735 görüntüleme • İrfan Özata için yorumlar kapalı

İRFAN ÖZATA ‘YANLIŞ FOTOĞRAF’

İrfan Özata’nın beklenen single çalışması ‘Yanlış Fotoğraf’,    FUNORG etiketi ile müzik severler ile buluşuyor.

‘Yanlış Fotoğraf’ isimli single çalışmasının çıkış şarkısının müziği İrfan Özata’ya ‘Lafın Tamamı’ isimli şarkının müziği Barış Konacak ve yine İrfan Özata’ya ait olup sözleri  Gökhan Şahin’e, aranjeleri de Ozan Bayraşa ve Bahadır Tanrıvermiş’e ait!

Etkileyici sesi ve kendine özgü yorumu ile, her çalışmasında farklı müzik tarzlarını birbiri ile harmanlayan müzisyen, bu single çalışmasında Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek, İsmail Soyberk, Volkan Öktem, Cengiz Ercümer gibi bir çok önemli isimle çalıştı.

Bu single ile müzisyen kimliğini, vokal kimliği ile ön plana çıkaran İrfan Özata çıkış parçası ‘Yanlış Fotoğraf’ ve single çalışmasındaki ikinci parçası ‘Lafın Tamamı’ ile aldığı olumlu tepkilerden 2013 yazına damgasını vuracak isimler arasında görünüyor.

Çıkış parcası ‘Yanlış Fotoğraf’ videosunun çekimleri, yönetmen Harun Işık tarafından gerçekleşti.Yaklaşık 4000 kare fotoğraftan oluşan klip daha once yapılanlardan çok daha farklı ve eğlenceli bir görüntüye sahip.

İlk Single ‘Yanlış Fotoğraf’ı FUNORG etiketi ile yayımlayan İrfan Özata, 2013 sonbaharında çıkaracağı albümünün hazırlıklarına devam ediyor.

iTunes Link: itunes.apple.com/tr/album/yanl-s-fotograf-single/id648317007?l=en

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys