ÜNLÜLERİN SEVİLEN MAKYAJ SANATÇISI SEÇKİN’DEN SÜRPRİZ SİNGLE!

Nis 6 • Haberler, Seçkin Haberler • 3868 görüntüleme • Yorum yok ÜNLÜLERİN SEVİLEN MAKYAJ SANATÇISI SEÇKİN’DEN SÜRPRİZ SİNGLE!


ÜNLÜLERİN SEVİLEN MAKYAJ SANATÇISI SEÇKİN’DEN  SÜRPRİZ SİNGLE! 
 
 
SEÇKİN ” YOKUŞ ” İSİMLİ TEKLİSİNİ DİNLEYİCİLERİN BEĞENİSİNE SUNUYOR…

Uzun yıllardır sektörde Simge, Sibel Can, Hande Ataizi, Nil Karaibrahimgil, Ebru Gündeş ve Ajda Pekkan ‘a kadar bir çok şarkıcı ve oyuncunun vazgeçilmez makyaj artisti olan Seçkin, ilk dinleyişte dillere dolanan Yokuş ismini verdiği

hareketli şarkısını dinleyiciler ile buluşturuyor.
Oldukça iddialı bir şarkı ile ilk projesini yayınlayan sanatçı, yaz döneminin hit’i olmaya aday şarkısı Yokuş’ta yakışıklılığı ve ses tonu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.
Söz ve müziği Melda Gürbey’e, düzenlemesi Serkan Balkan’a ait olan şarkının mix&mastering’i Emre Kıral imzası taşıyor.
Kartonet, fotoğrafları ve video klibi için usta yönetmen ve fotoğrafçı Nihat Odabaşı’nın objektifinin karşısına geçen Seçkin, klipteki etkileyici sahneler ile beğeni toplayacağa benziyor.
Yokuş’un back vokallerinde Simge eşlik etti ! 
 
Vokal koçluğunu Onur Selçuk’un üstlendiği şarkıda son dönemin yükselen yıldızı Simge back vokallerde Seçkin‘e eşlik ederken, video klipte görüntüsüyle de genç sanatçıya  destek verdi.
Seçkin‘in ilk şarkısı Yokuş, 6 Nisan’da DMC etiketi ile tüm dijital platformlarda ve çok yakında müzik marketlerde yerini alacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys