UFUK BEYDEMİR İTALYA – TÜRKİYE “MÜZİK ELÇİSİ” İLAN EDİLDİ!

Eki 8 • Bültenler, Haberler, Ufuk Beydemir Bültenler, Ufuk Beydemir Haberler • 341 görüntüleme • Yorum yok UFUK BEYDEMİR İTALYA – TÜRKİYE “MÜZİK ELÇİSİ” İLAN EDİLDİ!

UFUK BEYDEMİR İTALYA – TÜRKİYE “MÜZİK ELÇİSİ” İLAN EDİLDİ!

UFUK BEYDEMİR İTALYA LİSTELERİ’NDE!

İlk albümü “Sevda Gibi” ve bu albümden çıkan “Ay Tenli Kadın” ve “Yüreğimdesin” şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Ufuk Beydemir, “Erkenci Kuş” dizisinde yer alan bu şarkılarıyla uluslararası bir başarının kapısını araladı.

Dizide şarkıların yayınlanmasıyla birlikte birçok ülkenin yanı sıra özellikle İtalya’da geniş bir hayran kitlesi oluşan Ufuk Beydemir, şarkılarıyla Avrupa, Arap ve Latin Amerika ülkelerindeki müzik listelerine girmişti.

Bir buçuk yıldır İtalya listelerindeki yerini koruyan genç sanatçı, sadece ülkemizde değil, farklı ülkerde de müzikseverlerin büyük beğenisini kazandı.

İtalya’nın en prestijli, başarılı reklam ve pr ajanslarından olan Maple Leaf İtalya, genç sanatçı Ufuk Beydemir’i İtalya – Türkiye arasındaki kültür ve sanat köprüsünü daha da kuvvetlendirmek amacıyla, 2021 yılı “Müzik Elçisi” olarak ilan etti.

Gelen davet üzerine Mart 2021’de İtalya’nın başkenti Roma’ya gidecek olan Ufuk Beydemir’e Türk – İtalyan dostluğuna katkılarından dolayı Onur Ödülü verilecek.

Sanatçı aynı zamanda İtalyan basını ile röportajlar yapacak ve İtalyan müzisyenlerle bir araya gelecek.

İtalyan hayranlarıyla da buluşacak olan sanatçı, onuruna verilen “Gala” yemeğinde Türk – İtalyan dostluğu ve kurulan kültür köprüsü üzerine bir konuşma yaparak, İtalyan medyası için aynı gece bir de konser verecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys