” TATLIM TATLIM ” FİLMİNİN MÜZİĞİ ERSAY ÜNER’DEN !

Mar 23 • Ersay Üner Haberleri, Ersay Üner Küpürler • 4197 görüntüleme • Yorum yok ” TATLIM TATLIM ” FİLMİNİN MÜZİĞİ ERSAY ÜNER’DEN !

 
” TATLIM TATLIM ” FİLMİNİN MÜZİĞİ ERSAY ÜNERDEN !
Türk pop müziğinde bir çok ‘hit’ şarkıya imzasını atmış olan başarılı besteci,söz yazarı, müzisyen Ersay Üner, yakın zamanda vizyona giren Tatlım Tatlım filminin orijinal film müziğiyle müzik severler ile buluştu.
Son teklisi Yürüdüm ile bestelerinin yanı sıra sesi ile de dikkatleri üzerine çeken sanatçı, yönetmen ve senarist koltuğunda Yılmaz Erdoğan’ın oturduğu ve birbirinden başarılı oyuncuların bulunduğu Tatlım Tatlım film müziğinin sahibi.
Ersay Üner, söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan Tatlım Tatlım şarkısının klip çekimi için usta yönetmen Murat Joker’in karşısına geçti. Klibin görüntü yönetmenliğini ise Varol Şahin üstlendi.
17 Mart’ta vizyona giren film ile birlikte büyük beğeni toplayan Ersay Üner‘in Tatlım Tatlım şarkısı, BKM etiketiyle tüm dijital platformlarda, klibi ise  müzik kanallarında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys