SUZAN SÖYLEDİ 5000 KİŞİ OYNADI!

Ağu 15 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 827 görüntüleme • Yorum yok SUZAN SÖYLEDİ 5000 KİŞİ OYNADI!

SUZAN SÖYLEDİ 5000 KİŞİ OYNADI!

SUZAN KARDEŞ: “SEZEN AKSU CANI NE ZAMAN İSTERSE O ZAMAN SAHNEYE ÇIKAR!”

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası Kartal Anatolium Marmara Avm’nin tam 6 ay sürecek Cumartesi konserlerinin dördüncü haftasında eğlence deyince akla ilk gelen isimlerden olan Suzan Kardeş sahne aldı.

Kral Pop Radyo’nun medya sponsoru olduğu konserlerin dördüncüsünde de muhteşem coşkulu bir kalabalık vardı. Suzan Kardeş’in hareketli şarkılarına 5 bin kişi eşlik etti, izleyiciler hem söyledi hem oynadı.

SEZEN AKSU DEVAMLI ÜRETİYOR…

Sahneye çıkmadan önce gazetecilerle biraraya gelen Suzan Kardeş’e basın mensupları: “Suzan Hanım, sizi sahneye çıkaran Sezen Aksu, ama Sezen Hanım sahneyi bıraktı. Sosyal medyadan da ünlü isimlerden de zaman zaman ‘Sahneye çık’ baskısı var.” deyince Suzan Kardeş: “Sezen canı ne zaman isterse o zaman sahneye çıkar. Şöyle bir şey söyleyeyim Sezen Aksu çok huzur içinde. Biz ne zaman sahneye çıkacağının tarihini zamanını bilemeyiz. O canı ne isterse onu yapar. Ama devamlı üretiyor. Herkes onu duruyor zannediyor ama o devamlı üreten bir kadın olduğu için kendini duruyor görmüyor zaten” dedi.

SEZEN AKSU’NUN BANA HEDİYE ETTİĞİ ŞARKILAR VAR…
ALBÜM YAPACAĞIM…

Suzan Kardeş, albüm hazırlığında olduğunu da sözlerine ekledi. Kardeş: “Rumeli camiasına bir vefa borcum olsun diye bir Rumeli albümü yapıyorum. O Rumeli albümü tamamen Rumeli türkülerinden oluşacak. Arkasından da bir cesaretim gelirse Sezen Aksu’nun bana hediye ettiği şarkılar var. O hediye ettiği şarkıları albüm yapacağım ama cesaretim yok, çünkü hepsi yeni şarkılar ve ben bugüne kadar hiç yeni şarkı okumadım. Karşındaki Sezen Aksu düşünsenize!” dedi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys