SON SES JÜRİ ÜYELERİ SİMGE VE GÖKHAN TÜRKMEN ! 

Şub 27 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 3668 görüntüleme • Yorum yok SON SES JÜRİ ÜYELERİ SİMGE VE GÖKHAN TÜRKMEN ! 

VODAFONE FREEZONE, TÜRKİYE’NİN YENİ GENÇ SESİNİ ARIYOR !

SON SES JÜRİ ÜYELERİ SİMGE VE GÖKHAN TÜRKMEN ! 

Gençleri her alanda müzikle buluşturmaya devam eden Vodafone FreeZone, 81 ilden 23 milyon müzikseveri kucaklayacak online müzik yarışması “FreeZone Stüdyo Son Ses” ile Türkiye’nin yeni genç sesini seçecek. Müzik sektörünün deneyimli ismi Tarık Sezer ve ekibi, gelen başvurular arasından 30 yarışmacı belirleyerek onlara koçluk yapacak. Daha sonra adaylar, Son Ses jürileri Gökhan Türkmen ve Simge ile FreeZone Stüdyo’da çalışma fırsatı bulacak ve performanslarını sergileyecek. Jüri ve halk oylamalarının ardından finalde kazanacak kişi, single çıkarma şansı elde edecek.

22 Şubat 2018 – Vodafone’un gençlik markası Vodafone FreeZone, gençlerin müzik tutkusuna destek olmaya ve onlara yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone bu kapsamda, Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemek üzere “FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması” adıyla 81 ilden 23 milyon müzikseveri kucaklayacak bir yarışma düzenliyor. Tarık Sezer, Gökhan Türkmen ve Simge gibi müzik dünyasının ünlü isimlerinin destek verdiği yarışmanın birincisi, single çıkarma şansı elde edecek.

“FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması”, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Tarık Sezer, Gökhan Türkmen ve Simge’nin katılımıyla Vodafone Park’ta düzenlenen toplantıda tanıtıldı.

Engin Aksoy: “Gençlerimize ‘Türkiye’nin genç sesi ol’ diyoruz”

Türkiye’de “müzik” ve “müzik alanında genç yetenekleri desteklemek” denince akla gelen ilk marka olmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone FreeZone olarak, gençlerin ortak tutkusu müziği sahipleniyoruz. Gençleri her alanda müzikle buluşturmayı amaçlıyoruz. Müzik yarışmaları da bu alanlardan biri. İlk olarak 2011 yılında Liselerarası Müzik Yarışması’na sponsor olduk.  Bu süreçte, 1 milyon gence doğrudan, 15 milyon gence ise canlı yayınlar ile ulaştık. Şimdi de müziği daha ulaşılabilir kılmak için müzik yarışması düzenleme konusundaki birikimimizi dijitalleşme alanındaki deneyimimizle birleştirerek yepyeni bir müzik yarışması formatıyla gençlerimize ulaşıyoruz. Gençlere Türkiye’nin 81 ilinden dijital ortamdan başvuru yapıp yarışmaya dahil olma fırsatı sunuyoruz. ‘FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması’ ile gençlerimize ‘Türkiye’nin genç sesi ol’ diyoruz. Müzik yapan tüm gençler için seslerini geniş kitlelere duyurabilecekleri bir yarışma düzenlerken, müzik dinlemeyi seven gençler için de izlenmesi keyifli içerikler sunuyoruz.”

Tarık Sezer şunları kaydetti:

 

“Vodafone’un gençlere yönelik böyle güzel bir yarışma düzenlemesinden son derece mutluyum. Yıllardır bu tür projelerde yer almış biri olarak, gençlere çok önem veriyorum. Bu sebeple, Vodafone’un bu yarışmasını da gönülden destekliyorum. Simge ve Gökhan Türkmen ile beraber çalışacağım için de ayrıca çok mutluyum. Umarım, bu yarışmadan çok güzel sesler çıkar ve Türkiye yeni, güzel ve genç seslere sahip olur.”

Gökhan Türkmen, şöyle konuştu:

“Genç müzisyenler için güzel bir şans, güzel bir başlangıç. Bunun gibi imkânların olması çok motive edici ve benim de bu şansa ortak olmam çok keyifli. Umarım, katılan herkese fayda sağlar ve herkes bu tecrübeyi güzel kullanır.”

Simge ise şunları belirtti:

“Genç bir müzisyen olarak, onlara en yakın duran, hayallerini en iyi şekilde anlayan, o hayallerini yeni yeni gerçekleştiren biri olarak, bu projenin içinde keyifle yer alacağım için çok mutluyum. Ve sahip olduğum tüm birikimim ve tecrübemle onlar için elimden ne geliyorsa yapmanın heyecanı içindeyim. Bu projede birçok yetenekli genç müzisyeni deneyimli ve şahane bir ekiple bir araya getirerek bu çekimleri gerçekleştireceğiz. Şimdiden hepimize iyi eğlenceler ve iyi şanslar. Müzik yanımızda, Vodafone FreeZone burda daha ne olsun!”

Tarık Sezer ve ekibi, en iyi 30 genç sesi seçecek

“FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması”nın ilk adımı ön eleme olacak. Gençler telefonlarını kullanarak şarkılarını kaydedecek. Ardından, Acunn.com/freezonesonses veya TV8 Yan Ekran uygulamasından videolarını yükleyip yarışmaya başvuracaklar. Yarışmaya 14-26 yaş aralığında gençler katılabilecek. Son başvuru tarihi ise 12 Mart olacak. Ardından, Tarık Sezer ve ekibi, en iyi 30 genç sesi seçecek. Ön elemeyi geçen kişiler www.acunn.com/freezonesonses web sitesinde yayınlanacak.

Çeyrek Final’de 15 genç yarı finalist belirlenecek

Yarışmanın ikinci adımı Çeyrek Final’de gençler FreeZone Stüdyo’da Tarık Sezer’den koçluk alacak ve performanslarını sergileyecek. Bu performanslardan çıkacak videolar, Acunn.com/freezonesonses ve Vodafone FreeZone YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak. Acunn.com/freezonesonses web sitesi üzerinden yapılacak halk ve jüri oylamasıyla 15 genç yarı finalist belirlenecek.

Yarı Final’de 5 genç finalist seçilecek

Yarışmanın üçüncü adımı Yarı Final’de genç yarışmacılar, yarışmanın jürileri olan Gökhan Türkmen ve Simge’den koçluk alacak ve FreeZone Stüdyo’da performanslarını sergileyecek. Gençlerin performans videoları ve jürilerin yarışmacılarla ilgili yorum videoları Acunn.com/freezonesonses ve Vodafone FreeZone YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak. Acunn.com/freezonesonses web sitesi üzerinden yapılacak halk ve jüri oylamasıyla 5 genç finalist belirlenecek.

Birinciye single çıkarma şansı verilecek

Yarışmanın dördüncü ve son adımı ise Büyük Final olacak. Yarışmanın jürileri Gökhan Türkmen ve Simge’nin katılımıyla gerçekleştirilecek canlı yayında genç finalistler FreeZone Stüdyo’da performanslarını sergileyecek. Canlı yayın esnasında yapılacak halk oylaması ile bir kişi birinci olarak hem Türkiye’nin genç sesi olacak, hem de single çıkarma şansı yakalayacak.

“FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması” hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru için www.acunn.com/freezonesonses adresi ziyaret edilebilir.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys