SİMGE’NİN MERAKLA BEKLENEN ALBÜMÜ İÇİN HEYECAN DORUKTA ! 

May 28 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 2321 görüntüleme • Yorum yok SİMGE’NİN MERAKLA BEKLENEN ALBÜMÜ İÇİN HEYECAN DORUKTA ! 


 
SİMGE’NİN MERAKLA BEKLENEN ALBÜMÜ İÇİN HEYECAN DORUKTA ! 
Pop müziğin farklı ve yenilikçi isimlerinden başarılı sanatçı Simge, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve birbirinden farklı 14 şarkının yer aldığı dopdolu yeni albümü ” Ben Bazen ” i müzikseverler ile paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyor.
Yakın zaman sonra tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini alacak olan albüm için sabırsızlanan Simge : ” Anlatacak çok şey ve söylenecek çok şarkı var. Müzik, uzun zamandır uyuyup uyandığım tek şey. 14 ayrı heyecan yaşıyorum ve bu tam tamına 4 yıllık bir emeğin meyvesi. Albümü dinleyiciler ile buluşturmak için çok heyecanlıyım. ” sözleriyle duygularını dile getirdi.
Simge‘nin DMC etiketiyle 1 haziran’da yayınlanacak olan albümü  2018 yılına damga vuracağa benziyor…

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys