SELAMİ ŞAHİN İLK DEFA JOLLY JOKER VADİSTANBUL SAHNESİ’NDE !

Şub 5 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 6553 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN İLK DEFA JOLLY JOKER VADİSTANBUL SAHNESİ’NDE !


 
SELAMİ ŞAHİN İLK DEFA JOLLY JOKER VADİSTANBUL SAHNESİ’NDE !
EŞİ VE ARKADAŞLARI DA İZLEMEYE GELENLER ARASINDAYDI !

Unutulmaz bestelerin sahibi Selami Şahin, geçtiğimiz akşam şehrin yeni yıldızı Vadistanbul Avm’de kapılarını açan Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi’nde performansı ile unutulmaz bir konsere imza attı.

Selami Şahin, kapıda kuyruk oluşturan ve mekanı tıklım tıklım dolduran sevenleri için şarkılarını seslendirerek coşku dolu anlar yaşattı.

Sahne öncesi kulis ziyareti !

Selami Şahin’in eşi Didem Şahin, arkadaşları Zeynep Mansur ve Elif Güvendik’te sanatçıyı dinlemeye gelenler arasındaydı. Konser öncesi kulisi ziyaret ederek güzel dileklerini ilettiler.

Zeynep Mansur’u sahnesinde ağırladı !

Selami Şahin, kendisini dinlemeye gelenler arasında yer alan Zeynep Mansur’u sahnesine davet etti ve güzel sanatöı Yerine Sevemem şarkısı ile Sezen Aksu’nun Kolay Olmayacak şarkısını seslendirdi.

Duayen sanatçı, 7’den 70’e herkesin diline dolanan şarkıları ile ilgili gördüğü yoğun ilgiden dolayı memnun olduğunu dile getirdi.

Albüm için geri sayım başladı !

Yepyeni 10 besteden oluşan albümünün son hazırlıklarını tamamlamak üzere olan Selami Şahin, en iyi bestelerim dediği şarkılarını yayınlamak için sabırsızlandığını da sahneden dinleyiciler ile paylaştı.

Usta sanatçı konserlerine 3 Şubat Cumartesi akşamı Günay Restaurant, 7 Şubat Çarşamba akşamı Beyrut Performance Hall, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Ankara Winner Hotel, 23 Şubat Cuma akşamı İzmit Hayal Kahvesi ve 28 Şubat Çarşamba akşamı If Performance Hall Ataşehir Sahnesi’nde devam edecek.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys