SANAT ENGEL TANIMIYOR!

Şub 22 • Bültenler, Erkin Arslan Bültenler, Erkin Arslan Haberler, Erkin Arslan Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 542 görüntüleme • Yorum yok SANAT ENGEL TANIMIYOR!

ERKİN ARSLAN’DAN ANLAMLI PROJE: İŞARET DİLİYLE VİDEO KLİP YAYINDA!

İŞİTME ENGELLİLERE SES OLMAYA ÇALIŞTI!

SANAT ENGEL TANIMIYOR!

Geçtiğimiz hafta yayınladığı Yarım Kalan adlı şarkısıyla büyük beğeni toplayan Erkin Arslan, klibinde kullandığı işaret dili görüntüleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi sürdürüyor.

İstanbul Şile civarında eşsiz doğa manzarası eşliğinde çekilen klibe eklenen işaret dili görüntüleriyle farkındalık yaratan Erkin Arslan, bu değerli çalışma ile sevenlerini karşılıyor.

Anlamlı bir projeye imza atan sanatçı, çalışmasında kendi klip görüntülerini ekranda küçük bir alanda yayınlayarak ekranın neredeyse tamamını işaret dili videosuna ayırdı.

İşitme engelli vatandaşlara özel bir anlatı dili kazandırmaya çalışan sanatçı, bu projesiyle sanatın her türlü engeli aşabileceğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Büyük beğeni ile takip edilen klip, Olgu Baran yönetmenliğinde çekildi.

Klip linki; https://www.youtube.com/watch?v=cVraW0jfqKs

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys