İNCİ RAZAKİ EN İYİ İLETİŞİM DANIŞMANI ÖDÜLÜNÜ ALDI !

Mar 19 • Bültenler, Haberler • 2664 görüntüleme • Yorum yok İNCİ RAZAKİ EN İYİ İLETİŞİM DANIŞMANI ÖDÜLÜNÜ ALDI !

 
EN İYİ İLETİŞİM DANIŞMANI : İNCİ RAZAKİ !
 
İNCİ RAZAKİ EN İYİ İLETİŞİM DANIŞMANI ÖDÜLÜNÜ ALDI !
 
18 yıldır basın iletişim sektöründe çalışmalarını başarıyla sürdüren İnci Razaki, geçtiğimiz akşam Çırağan Sarayı’nda düzenlenen 31. Uluslararası Tüketici Zirvesi Ödül Töreni’nde En İyi İletişim Danışmanı ödülüne layık görüldü.
İnci Razaki ödülünü alırken : ” Bugün benim annemin doğum günü. Böyle bir günde bu ödülü aldığım için çok mutluyum. İyi ki doğdun anneciğim ve rahmetli babacığım. Başarılarımıza destek olan, yanımızda olan birbirinden kıymetli sanatçılarımıza, tüm mesai ve yol arkadaşlarıma, gizli kahramanlarıma sonsuz teşekkürler. Ayaklarınızın altına değil, yıldızlara bakmayı unutmayın der Stephen Hawking. ” sözleriyle teşekkür etti.
Başarılı basın danışmanı ve menajer İnci Razaki, çalışmalarına mekan işletmeciliğini de ekleyerek Bodrum’da açtığı Razaki Bahçe ile devam ediyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys