İKİ YAKADA SUZAN KARDEŞ!

Oca 2 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 1507 görüntüleme • Yorum yok İKİ YAKADA SUZAN KARDEŞ!

SUZAN KARDEŞ 2020’YE HIZLI GİRDİ!

İKİ YAKADA SUZAN KARDEŞ!

Suzan Kardeş, yeni yıl kutlamaları kapsamında tek gecede her iki yakada sahne alarak İstanbullu hayranlarına eğlence dolu bir gece yaşattı.

İlk olarak Anadolu Yakası’nda yer alan Elite World Asia Hotel’de performans sergileyen Suzan Kardeş, sahne enerjisi ve başarılı orkestrasıyla eşsiz bir geceye imza attı.

2020’ye dinamik sahnesiyle ve bitmeyen güzel enerjisiyle merhaba diyen sanatçı, izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

Konserin hemen ardından Avrupa Yakası’na geçip yeni yıl kutlamalarına hız kesmeden devam eden Suzan Kardeş, Hurry Inn Hotel’de verdiği muhteşem konser ile de hayranlarından büyük alkış aldı.

Suzan Kardeş yeni yıl ile ilgili dileklerini ise ; ‘’Yeni yıl hepimize sağlık, başarı ve mutluluk getirsin. Birlik ve beraber olduğumuz zamanlarda daha güzeliz. Birliğimizin bozulmayacağı günler dilerim.’’ sözleriyle dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys