HEY! DOUGLAS VE GÖKSEL DURUYOR DÜNYA İÇİN BİR ARAYA GELDİ ! 

Nis 23 • Bültenler, Göksel Bültenler, Göksel Haberler, Haberler • 2226 görüntüleme • Yorum yok HEY! DOUGLAS VE GÖKSEL DURUYOR DÜNYA İÇİN BİR ARAYA GELDİ ! 

 
HEY! DOUGLAS VE GÖKSEL DURUYOR DÜNYA İÇİN BİR ARAYA GELDİ ! 
 
HEY! DOUGLAS VE GÖKSEL‘DEN SÜRPRİZ PROJE !
 
Hey! Douglas Feat Göksel – Duruyor Dünya 


Büyük bir fenomene dönüşen Hey! Douglas ile Türk pop müziğinin en güçlü seslerinden Göksel’ in söz ve müziğini birlikte yaptığı  ‘Duruyor Dünya’ şarkısı 20 Nisan’ da ITunes ve Spotify gibi dijital mecralarda sevenleriyle buluşuyor!
Türk müziğindeki dönemlerden esinlenerek psychedelic, funk ve soul yansımalarla
oluşturduğu yaratıcı yorumları ve görsel kimliğiyle kısa sürede büyük bir fenomene dönüşen Hey! Douglas ve farklı tarzı ve güçlü sesi ile sevilen sanatçı Göksel birlikte harika bir işe imza attılar!
Bugüne kadar ağırlıklı olarak 70’ler döneminde yayınlanan Türkçe eserleri kendine has tarzı ile harmanlayarak kendi kitlesini yaratan Hey! Douglas alternatif tarzı ile dinleyicileri 70’ler dönemine götürürken, Göksel’in nostaljik sesi ile birlikte hazırladıkları ‘’Duruyor Dünya” şarkısını dinleyiciler ile buluşturmanın heyecanını yaşıyor.
Anadolu’nun  karmaşık ve ‘’zengin’’ kültürel katmanlarını yoğurarak ortaya özgün bir ruh çıkaran Hey! Douglas bağımsız müzik aleminde ve kulüp kültüründe önemli figürlerden. Türkiye’nin en önemli prodüktörlerinden biri olarak bahsedilen VeYasin, Hey! Douglas mahlasıyla esinlendiği bu ”eski dönem müziklerini” bir arkeolog gibi kazıyor ve günümüz teknolojisiyle cilalıyor.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys