GÜNEŞ’İ SAHNEDE İLK DEFA SESLENDİRDİ!

Ağu 31 • Bültenler, Can Bonomo Bültenleri, Can Bonomo Haberleri, Can Bonomo Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 532 görüntüleme • Yorum yok GÜNEŞ’İ SAHNEDE İLK DEFA SESLENDİRDİ!

GÜNEŞ’İ SAHNEDE İLK DEFA SESLENDİRDİ!

BODRUM VE ÇEŞME’DE CAN BONOMO COŞKUSU!

Alternatif rock müziğin sevilen ismi Can Bonomo, Cuma ve Cumartesi akşamı önce Bodrum ardından Çeşme’de uzun bir aradan sonra sevenleri ile buluştu.

7 Ağustos’ta Bodrum Antik Tiyatro ve 8 Ağustos’ta Çeşme Açıkhava’da KerkiSolfej yaz konserleri kapsamında sahne alan başarılı sanatçı, dinamik sahnesi ve performansı ile dinleyicilere unutulmaz bir akşam yaşatarak sahnede adeta hasret giderdi.

Güneş isimli son teklisini de sahnede ilk defa seslendiren sanatçı, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen konserlerde, tüm şarkılara eşlik eden seyirci ile coşku dolu anlar yaşadı.

Can Bonomo, 29 Ağustos’ta İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi-Yenikapı’da arabalı ve motosikletli konserler kapsamında performans sergileyecek.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys