GÖKSEL’İN TATİL IŞILTISI !  İLHAMI DOĞADAN ALIYOR ! 

Ağu 31 • Bültenler, Göksel Bültenler, Göksel Haberler, Göksel Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1834 görüntüleme • Yorum yok GÖKSEL’İN TATİL IŞILTISI !  İLHAMI DOĞADAN ALIYOR ! 

GÖKSEL‘İN TATİL IŞILTISI ! 
 
İLHAMI DOĞADAN ALIYOR ! 
Türkiye’nin en önemli kadın vokallerinden Göksel, yaz döneminde konserlerinden fırsat bulduğu zamanlarda tatil rotasını Ege sahillerine çevirdi.
Ağustos ayında sık sık Göcek’e giden başarılı sanatçı, tatil esnasında çekilen fotoğraflarındaki doğal ve ışıltılı görüntüsüyle de dikkat çekiyor.
Doğa ile iç içe bir tatil geçiren ve mutluluğunu dile getiren sanatçı, doğanın bir parçası olduğunu hissettiğini, ilhamını ağacın dibinden, çimenin kokusundan, denizin, rüzgarın ve kuşların sesinden aldığını dile getiriyor.
Sanatçı, kısa tatil sonrası konserlerine 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Antalya Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte ve 1 Eylül’de Çatalca’da gerçekleşecek olan 19. Erguvan Festivali’nde devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys