GÖKHAN TÜRKMEN’E SAHNEDE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ ! 

Ağu 29 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2208 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN’E SAHNEDE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ ! 

GÖKHAN TÜRKMEN‘E SAHNEDE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ ! 
 
EŞİ VE DOSTLARINDAN GÖKHAN TÜRKMEN’E ERKEN DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ !
 
Tarzı ve projeleri ile türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam If Performance Hall Beşiktaş’ta sahne aldı.
 
Sahnede en sevilen şarkılarını dinleyiciler ile birlikte hep bir ağızdan seslendiren sanatçıya, eşi Sinem Aksoy Türkmen ve yakın dostları doğum günü sürprizi yaptı.
Mum Üfledi, Dilek Tuttu !
 Aslı Demirer, Ege Çubukçu, Ozan Turgut ve Aytaç Özgümüş’ün hazırlamış oldukları sürpriz doğum günü özel şarkısını konser esnasında çaldıktan sonra  sahneye el yapımı doğum günü pastası çıkaran Sinem Aksoy Türkmen ve arkadaşlarının karşısında şaşıran sanatçı, mumları üflerken dilek tuttu ve 1 Eylül’de olan doğum gününün erken kutlaması ile ilgili duygularını ” Eşime, dostlarıma ve ekibime çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sizi çok seviyorum. Hep birlikte daha nice uzun yıllara ve güzel işlere.” cümleleriyle dile getirdi.
Sinem Aksoy Türkmen Sürpriz Video Hazırladı !
Eşi Sinem Aksoy Türkmen tarafından özel olarak hazırlanan videoyu izleyen ve sürpriz üzerine sürpriz yaşayan Gökhan Türkmen‘i izlemeye gelenler arasında Bora Öztoprak , Çiçek Dilligil ve Murat Joker’de bu gecede sevilen sanatçıyı yalnız bırakmadı.
Yakın zaman içerisinde yayınlayacağı Sessiz albümünün beşinci video klibi Aşktır’ın heyecanını yaşayan sanatçı, konserlerine de ara vermeden devam ediyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys