GÖKHAN TÜRKMEN’E EN İYİ MÜZİSYEN ÖDÜLÜ !

Ara 4 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2485 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN’E EN İYİ MÜZİSYEN ÖDÜLÜ !

GÖKHAN TÜRKMEN’E KENDİ OKULUNDAN EN İYİ MÜZİSYEN ÖDÜLÜ !
İZMİT HAYAL KAHVESİ GÖKHAN TÜRKMEN İLE COŞTU !
Kendine has tarzı ile adından söz ettiren başarılı müzisyen Gökhan Türkmen , geçtiğimiz gün Kocaeli Üniversitesi’nde düzenlenen ödül töreninde 25.yıl etkinlikleri kapsamında ” En İyi Müzisyen ” ödülüne layık görüldü.
Mezun olduğu üniversiteden böyle değerli bir ödül aldığı için mutlu olduğunu dile getiren sanatçı, etkinlik kapsamında Kocaeli Üniversitesi öğrencileri ile bol bol sohbet etmeyi de ihmal etmedi.
Mekanı hınca hınç doldurdu !
Aynı günün akşamı İzmit’li sevenleri ile Hayal Kahvesi’nde buluşan Gökhan Türkmen, mekanı hınca hınç dolduran hayranlarına unutulmaz bir konser yaşattı.
Bir çok şehirde verdiği konserler aracılığıyla sevenleriyle buluşmaya devam eden sanatçı, konserlerinde gördüğü yoğun ilgiden dolayı memnun olduğunu da dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys