GÖKHAN TÜRKMEN LAFÜGÜZAF’I ANLATTI! GÖKHAN TÜRKMEN’E TOM JONES BENZETMESİ !

Mar 5 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3893 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN LAFÜGÜZAF’I ANLATTI! GÖKHAN TÜRKMEN’E TOM JONES BENZETMESİ !

 
 
GÖKHAN TÜRKMEN LAFÜGÜZAF’I ANLATTI!
 
GÖKHAN TÜRKMEN’E TOM JONES BENZETMESİ !
Kısa bir süre önce yeni teklisi Lafügüzaf’ı dinleyicilerin beğenisine sunan başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, geçtiğimiz günlerde Best Fm’de Yasemin Şefik’le Hitnoz programının stüdyo konuğu oldu.
Lafügüzaf’ın sözcük anlamını bilmiyordum! 
 
Gökhan Türkmen, program esnasında yeni şarkısı Lafügüzaf ile ilgili : ”Şarkıyı çok sevdiğim arkadaşım Ozan Turgut yazdı. İki dörtlük halindeki sözleri geliştirerek müziğe oturttuk. Sözleri ilk okuduğumda Lafügüzaf’ın sözcük anlamını bilmiyordum. Ozan araştırır, değişik şeyler yazar ve bulur. ” açıklamalarında bulundu.
Klipte gemide çalışanların hayatına değinmek istedik !
 
Gökhan Türkmen Lafügüzaf’ın klibiyle ilgili sorulara ise; ”Klibin gemide çekilmesi yönetmenimiz Damla Yolaç ve ekip arkadaşlarımın ortak kararıydı. Bu projede daha farklı bir şey yapmak istedik ve gemi çalışanlarının yaşadıkları zorluklara dikkat çekmek istedik.” dedi.
Tom Jones Gökhan !  Yasemin Şefik’ten Tom Jones benzetmesi !
 
Yasemin Şefik’in program esnasında ”Şarkıyı ne güzel okumuşsun. Başımıza Tom Jones mu olacaksın?” demesi üzerine Gökhan Türkmen kahkahalara boğuldu.
Ardından Şefik’in Söz dizisi set ekibinin de yayını dinlediğini ve başarılı sanatçıyı diziye transfer etmek istediklerini söylemesi üzerine Türkmen ”Bu boyla mı?” diye cevap verince stüdyoda eğlenceli dakikalar yaşandı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys