ECE SEÇKİN : ŞARKILARIM KORKUSUZ VE KENDİNDEN EMİN ! 

Eyl 19 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberleri, Haberler • 2351 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN : ŞARKILARIM KORKUSUZ VE KENDİNDEN EMİN ! 

 
ECE SEÇKİN : ŞARKILARIM KORKUSUZ VE KENDİNDEN EMİN ! 
”Sayın Seyirciler” şarkısıyla müzik listelerinde zirveye yerleşen Ece Seçkin, müzik dünyası ve kariyeriyle ilgili Pop Bizde‘ye iddialı açıklamalar yaptı.
ŞARKILARIM BANA BENZİYOR, KORKUSUZ VE KENDİNDEN EMİN
İlk albümüyle, istediği başarıyı yakalayamadığını samimi bir dille anlatan Ece Seçkin, bu dönemde şarkılarının sevilmesini ve nasıl şarkılar seçtiğini şu şekilde anlatıyor. ”Daha güçlü ve kesinlikle bana yakışacak şarkılar seçtiğimi düşünüyorum. Şarkılarımda artık bana benziyor. Korkusuz ve kendinden emin.”
SAHNEDE MİNYON OLMAK AVANTAJ  
Sosyal medyada kısa boylu olması konuşulan güzel şarkıcı Ece Seçkin’in sahnede ve kliplerde dans etmesiyle ve minyon olmasıyla ilgili şu açıklamaları yaptı. ”Sanırım sahnede ve kliplerinde dansçılarla beraber koreografi yapan birkaç sanatçıdan biriyim Türkiye’de. Ben sahnede şarkıcılığın yanı sıra aynı zamanda bir dansçıyım. Minyonluk da buna avantaj katıyor diye düşünüyorum. ”
http://popbizde.blogspot.com.tr/2017/08/ece-seckin-roportaji-pop-bizde.html

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys