BERKSAN ” AŞKA ” GELDİ ! BERKSAN’DAN YEPYENİ BİR ŞARKI : “AŞKA”

May 15 • Berksan Bültenler, Berksan Haberleri, Berksan Küpürler, Bültenler • 4391 görüntüleme • Yorum yok BERKSAN ” AŞKA ” GELDİ ! BERKSAN’DAN YEPYENİ BİR ŞARKI : “AŞKA”

BERKSAN ” AŞKA ” GELDİ !
 
BERKSAN’DAN YEPYENİ BİR ŞARKI : “AŞKA” 
 
 
Çilek,  Haberi Var Mı, Onlar Bilmez, Unutamam, Gelme Gelme, Duman ve daha bir çok hit şarkının sahibi başarılı sanatçı Berksan, yepyeni şarkısı ” Aşka ” ile müzikseverlerle buluştu. 
 
” Her şeye yeniden başladım. ”
 
Yaşadığı tüm eski aşklarını affedip unuttuğunu ve her şeye yeniden başladığını dile getiren Berksan, ” Aşka ” isimli şarkısı ile bu durumu dile getiriyor. 
 
Sözleri kendisine, müziği ve düzenlemesi kardeşi Turaç Berkay Özer’e ait olan şarkıda Berksan ; ” Baştan aşağı aşka bulaşmazsam ” diyor ve yeni bir aşka yelken açmak istediğini de açık açık söylüyor. 
 
” İşte bu bizim şarkımız. “
 
Berksan yeni şarkısı ” Aşka ” ile ilgili duygularını : ” Merhaba yine ben ama bu defa yeni bir ben. Bıraktım alıştığım onca huyu suyu ardımda. Affettim kendimi de dert ettiklerimi de affettim, affedilmek için. Kim varsa dost düşman, aşk meşk helalindeyim hayatın.  Daha doğrusu farkındayım artık her günün kıymetinin. İndirdim sırtımdan eski yeni ne varsa beklemiş, birikmişleri .İnsan AŞKA önce içinde inanmalıymış meğer, önce kendini sevmeliymiş. Öğrendim büyüdüm ben. Gözlerimizi açmış kapamışız da, sanki aramızda bir dün bir de bugün varmış gibi geçmiş zaman. 100 ün üzerinde şarkı bir dolu hikaye paylaşmışız beraber.
Bence hepimizin egoist bir yolu olmalı AŞKA doğru. Yalnız bile olsak baştan aşağı AŞKA bulaşarak, ne hissediyorsak dosdoğru bir yolu olmalı hepimizin. Her şeyden ve herkesten önce kendimiz için AŞKA doğru. İşte bu bizim şarkımız. ” sözleri ile anlatıyor.                                  
 
Poll Production etiketi ile 11 Mayıs tarihinde tüm dijital platformlarda yer alan ” Aşka ” şarkısı, 2017 yazının en iddialı şarkısı olmaya aday… 
 
 
 
Berksan ” Aşka ” Şarkı Sözleri : 
 
Aramayacağım, sormayacağım seni
İçimde gölgede bir yeri
Mesken edip senle ilgili her şeyi
Nasıl unutacağım nasıl unutacağım

Kusura bakma duymazsan
Seni hiç kimseye sormazsam

Ooff oofff Dünya
Ben de seni baştan yaşamazsam
Yemin olsun sana söz, sana inat
Baştan aşağı aşka bulaşmazsam
Oooffff

Söz: Berksan Özer
Müzik&Aranje: Turaç Berkay Özer

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys