BAHADIR TATLIÖZ TAKVİM İLE ZİRVEYİ ZORLUYOR !

Eki 2 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler • 1489 görüntüleme • Yorum yok BAHADIR TATLIÖZ TAKVİM İLE ZİRVEYİ ZORLUYOR !

BAHADIR TATLIÖZ TAKVİM İLE ZİRVEYİ ZORLUYOR !
 
TAKVİM HERKESİN DİLİNE DOLANDI !
Bahadır Tatlıöz, son çalışması ile hem müzik listelerinde hem de sosyal medya da büyük bir başarı yakaladı.
İki ay gibi kısa bir sürede 42 milyon tıklanan ve söz, müzik ve düzenlemesinin yanı sıra yönetmenliğini de kendisinin üstlendiği Takvim çalışması birincilik için listeleri zorluyor.
Takvim herkesin diline dolandı !
Türkiye’nin dört bir yanından hayranlarından gelen mesajlara sosyal medya hesabında yer veren Bahadır Tatlöz, çeşitli şehirlerden ve her yaş grubundan övgü mesajları alıyor.
Bahadır Tatlıöz, Takvim’in başarısından ve sevilmesinden dolayı çok mutlu olduğunu dile getirirken, aynı zamanda albüm hazırlığının heyecanını yaşıyor. Sevilen sanatçı Tatlıöz konserlerine 6 Ekim’de Bursa Dees Club, 11 Ekim’de Edirne Hayal Kahvesi, 20 Ekim’de Urfa Siverek La Bistro Muke ve 21 Ekim’de Yalova Club Cadde’de devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys