AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN YILIN PROJE ALBÜMÜ… “SEK’İZ”

Şub 4 • Ayşegül Aldinç Bültenleri, Ayşegül Aldinç Haberleri, Ayşegül Aldinç Küpürleri, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4594 görüntüleme • Yorum yok AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN YILIN PROJE ALBÜMÜ… “SEK’İZ”

Satır içi resim 1

AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN YILIN PROJE ALBÜMÜ…

“SEK’İZ”

 

Başarılı yorumculuğu ve farklı tarzı ile Türk pop müziğinde ayrı bir yere sahip olan Ayşegül Aldinç, yepyeni şarkılardan oluşan albümü “Sek’iz” ile 2016 yılına iddialı bir giriş yapıyor.

Yeni albümünün müjdecisi olan “Bir Tek Gördüğüm” isimli single’ını Nisan ayında yayınlayan Ayşegül Aldinç, uzun süredir müzik sektörüne ”iz” bırakacak şarkılardan oluşan albümünün hazırlıkları içinde.

Ayşegül Aldinç, 29 Ocak’ta çıkacak olan “Sek’iz” isimli albümünde çok değerli sanatçılar ile beraber çalıştı. Kenan Doğulu, Gökhan Türkmen, Göksel, Harun Tekin, Eflatun, Yüksek Sadakat ve Nada gibi birbirinden başarılı ve önemli isim, hem besteleri hem de sesleri ile albüme katkıda bulundu. Albümde bu isimlerin imzasını taşıyan 7 yepyeni şarkı ve Mabel Matiz bestesi “Bir Tek Gördüğüm” ile birlikte toplam 8 şarkı yer alıyor.

“Sek’iz” albümünün isminin, albümde 8 şarkının yer almasının dışında ilginç bir anlamı daha var. 8, Ayşegül Aldinç’in uğurlu sayısı ve hayatındaki önemli olaylar bu rakamdan geçiyor.

Ayşegül Aldinç’in 2016 yılına damgasını vuracak albümü “Sek’iz” DMC etiketi ile 29 Ocak’ta tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini alacak…

AA - Akşam AA - Cumhuriyet AA - Habertürk 1 AA - Hürriyet 1 AA - Hürriyet Kelebek 1 AA - Korkusuz AA - Milliyet Cadde 1 AA - Posta AA - Sözcü Şık AA - Star AA - Vatan Makaron 1 AA - Yeni Yüzyıl Rengarenk 1 AA - Zaman

AA - Ekonomi Gazetesi AA - Gazete İstanbul AA - Havadis Gazetesi AA - Nabız ( İstanbul ) AA - Sesimiz Trabzon

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys