Aynur Aydın ‘Günah Sevap’

Tem 4 • Aynur Aydın bültenleri • 4434 görüntüleme • Yorum yok Aynur Aydın ‘Günah Sevap’

AYNUR AYDIN ‘’GÜNAH SEVAP’’ ŞARKISINI KLİPLENDİRDİ

     Yanı Başıma, İşporta, Ayrılıklar Mevsimi ve Life Goes On’un ardından geçtiğimiz ay Seyhan Müzik etiketi ile “Günah Sevap” isimli teklisini yayınlayan Aynur Aydın, Fransa ve Brüksel’de çekimleri tamamlanan video klibi ile de beğeni toplamaya devam ediyor.

Sözü Habil Ceyhan tarafından yazılan müziğini ise Murat Güneş’in yapmış olduğu “Günah Sevap’ın aranjör koltuğuna Erhan Bayrak oturdu. Günah Sevap’ın çekimleri iki günde tamamlanırken klibe ayrıca animasyon çalışması eklendi. Yönetmenliğini B&S nin üstlendiği klip Brüksel ve Fransa Normandy bölgesinde bulunan Etretat ve Saint Valery En Caux mekanlarında çekildi. Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız ‘Günah Sevap’ tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

   “Günah Sevap” isimli single çalışmasının ardından sanatçı “Emanet Beden” adını verdiği albümü ile sonbahar aylarında hayranlarının ve müzik severlerin karşısına yeniden çıkacak.

   2016 yılında Eurovizyon şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil etmesi en güçlü adaylardan biri olarak görülen Aynur Aydın, aynı zamanda tüm Avrupa’da yayınlanacak olan İngilizce albümü için de şimdiden çalışmalara başladı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys