7000 KOKTEYL MERAKLISI İZMİR’DE BULUŞTU ! İZMİR COCKTAIL FESTİVAL RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU !

May 3 • Bültenler, Haberler • 1601 görüntüleme • Yorum yok 7000 KOKTEYL MERAKLISI İZMİR’DE BULUŞTU ! İZMİR COCKTAIL FESTİVAL RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU !

7000 KOKTEYL MERAKLISI İZMİR’DE BULUŞTU !

GASTRONOMİ İLE MÜZİĞİ BULUŞTURAN FESTİVAL !

İZMİR COCKTAIL FESTİVAL RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU !

Kokteyllerin Türkiye’deki festivali Cocktail Festival, geçtiğimiz Cumartesi günü İzmir Arena’da katılımcılarına unutulmaz anılar yaşattı.

Gastronomik bir yolculuk…

Birbirinden renkli görüntülere ev sahipliği yapan festivale ilgi büyüktü. 7000 kişinin katıldığı festivalde kokteyl atölye ve şovları lezzet meraklılarını bir araya getirerek gastronomik bir yolculuğa çıkardı.

Büyük Ev Ablukada festivale damgasını vurdu…

Bu sene İzmir’de ikincisi düzenlenen festivalde sahne alan isimlerden Büyük Ev Ablukada’nın performansı büyük ilgi görürken alanı dolduran binlerce insan festival sahnesinde eğlenceye doydu.

Profun Creative Events tarafından 2018 yılında İstanbul ve İzmir ayakları düzenlenen, Türkiye’nin kokteyllere son yıllarda artan ilgisini yeni bir festivalle taçlandıran Cocktail Festival’de Büyük Ev Ablukada’nın yanı sıra Nova Norda, Zeynep Bastık, Happy Dix, Soul Revue ve Turkish Edits performans sergiledi. Festivalin kapanışını ise Ali Kuru, Headwaters ve Orkun Bozdemir yaptı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys