RockA

Oca 15 • • 1645 görüntüleme • RockA için yorumlar kapalı

ROCKA İLE ALIŞKANLIKLARI DEĞİŞTİRME ZAMANI

“1997 yılında çıkan ve Türk pop müziğinin önemli basamaklarından biri olan Tarkan – Ölürüm Sana şarkısı yeniden dinleyici ile buluşuyor. Ancak bu sefer RockA yorumu ile daha sert ve daha agresif.”

“ÖLÜRÜM SANA” BU SEFER ROCKA İLE DAHA SERT VE AGRESİF…

RockA 5 Kasım’da DMC etiketiyle çıkacak olan ilk single çalışması ile müzik sektörüne oldukça hızlı bir şekilde girmeye hazırlanıyor. Grup, Tarkan’ın sevilen parçası ‘Ölürüm Sana’ ya farklı bir yorum getirerek hem şarkıya kendi tarzına özgü rap ve elektronik öğeler ekledi hem de şarkıyı daha sert ve agresif bir şekilde yorumladı.

İçerisinde 2 şarkı bulunan “Ölürüm Sana” single çalışmasında bir de RockA şarkısı var. “Anlatması Zor” isimli bu şarkı da RockA’nın gelecek albümünün nasıl olacağına dair bir ipucu. Sert gitar ritimleri üzerine elektronik öğeler ekleyen grup, güçlü şarkı sözleri ve kendine has sound yapısıyla oldukça iddialı.

TARKAN VE ROCKA KAMERA KARŞISINDA…

Single öncesi geçtiğimiz günlerde “Ölürüm Sana” şarkısına Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen klipte Tarkan gruba olan desteğini bir kez daha göstererek RockA ile beraber kamera karşısına geçti. Filmline’ın yaklaşık 60 kişilik ekibiyle beraber Şile’de ormanlık bir arazide gerçekleştirilen ve Veli Kuzlu’nun görüntü yönetmenliğini üstlendiği klibin çekimleri 2 gece, post prodüksiyon çalışmaları ise 1 ay sürdü.

Ölürüm Sana video klip çalışması single çıkış tarihiyle aynı günde (5 Kasım 2012) tüm müzik kanalları ve yasal dijital platformlarda yerini aldı.ROCKA_TARKAN-2

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys