Onur Ocaklı

Şub 26 • • 1757 görüntüleme • Onur Ocaklı için yorumlar kapalı

 

ONUR OCAKLI  “ŞEMSİYE”

Müzisyen Onur Ocaklı, 2 yıl aradan sonra hazırladığı maxi single’ “Şemsiye”yi GTR Müzik etiketiyle 2015’in ilk günlerinde yayımladı.

Daha ilk haftalarda müzik marketlerde en çok satanlar listesi resmi verilere göre  2.sırada yerini aldı…

Onur Ocaklı’nın “Şemsiye”sinde sözü ve bestesi genç müzisyene ait iki şarkı bulunuyor. “Şemsiye” ve “Aşk Masalı” isimli şarkıların düzenlemelerinde son dönemin dikkat çeken aranjörlerinden Ozan Bayraşa imzası yer alıyor. Birçok önemli müzisyen ve sanatçılar ile çalışan ‘Onur Ocaklı’ yepyeni projesi “Şemsiye” ile son zamanların en sevilen şarkıları arasına girmeye aday.

Alışılagelmişin dışında, samimi, eğlenceli ancak muzisyen tarafı ağar basan yönü bu single i oldukça enteresan kılıyor.

“Şemsiye”nin illüstrasyon ve kapak tasarımı Burak Ağdemir tarafından yapılırken, şarkıların renkliliği ve farklılığı aynı zamanda görsel çalışmalara da yansıdı.

İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde “Şemsiye” nin video klibi için kamera karşısına geçen Onur Ocaklı’ya kendi arkadaşlarının yer aldığı ve Cansu Öngel’in oyunculuğu ile eşlik ettiği klipte ; enerjisi yüksek ve keyifli görüntüler ortaya çıktı.

Son yılların gözde ismi Gökhan Türkmen’in yeni şirketi GTR Müzik ile çalışan Onur Ocaklı’nın “Şemsiye” isimli maxi single’ ı Ocak 2015’de müzik marketler, radyolar, tv kanalları ve dijital platformlarda yerini alacak.

Facebook.com/ocakliofficial

Twitter.com/onrockl

instagram.com/ONROCKL

 www.onurocakli.com.tr

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys