Hande Everes

Ara 1 • • 1543 görüntüleme • Hande Everes için yorumlar kapalı

HANDE EVERES

” ALİS ”

ALTERNATİF POP ROCK MÜZİĞİN YENİ İSMİ : HANDE EVERES

 

Başarılı bir fagot sanatçısı olan genç yetenek Hande Everes, ilk maxi single’ı ‘Alis’  i müzikseverler ile buluşturdu.

Hande Everes,  Alis’ ini;  ” Harikalar diyarının büyüleyen dünyasından çok farklı olarak, gerçek hayattaki yaşanmışlıklarla beslenen ve ‘Meçhul‘ yollarda geçen bir başkaldırış hikayesinin kahramanı. ” olarak tanımlıyor.

İki şarkıdan oluşan maxi single da,  Alis ve Meçhul isimli şarkıların sözleri Hande Everes‘e ait olup , müziklerini de yine kendisi ve Kotan Odabaşoğlu üstleniyor. Şarkıların aranjeleri Atıl Aksoy, mixleri Ergin Özler ve masteringleri ise Barış Büyük imzası taşıyor.

rk alternatif pop rock müziğinin saklı kalan tarafını dinleyicilerine kendine özgü tavrıyla hissettiren Hande Everes, farklı yorumuyla sentezlediği çalışmalarında; akustik ve elektronik enstrümanların üzerine yazdığı sözleri korkusuzca kulağınıza fısıldamak için, ilk maxi single’ı ‘Alis’ ile Kasım ayında Gökhan Türkmen’in yapım şirketi GTR Müzik yapımcılığında dinleyicilerle buluşturdu.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

»

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys