Erdem Yener

Şub 6 • • 1790 görüntüleme • Erdem Yener için yorumlar kapalı


ERDEM YENER’İN YENİ ALBÜMÜ 
” Çıplak ”
Müzisyen ve oyuncu Erdem Yener, 2008 yılında çıkardığı  ilk albümü Kirli ve 2013 yılında çıkardığı teklisi Rüyalar Kızı’nın ardından ” Çıplak ” ismini verdiği ikinci albümünü yayınladı.
DOĞDUĞUM GİBİ YAŞAMAYI SEÇİYORUM !
 
Erdem Yener ‘Çıplak’ albümünün daha düz ve direkt bir iletişim biçimi için kendisine aldığı notlardan oluştuğunu ifade ediyor. Müzisyen yeni  çalışmasını; Yargılanmaktan korkmamak gerektiğini anlatıyor bu albüm. Düz konuşuyor, net anlatıyor. Giyinik olanı herkes soymak ister ama çıplak olana dokunmak cesaret ister.” şeklinde özetliyor.
”ÇIPLAK” 11 KASIM’DA DİNLEYİCİ İLE BULUŞTU !
 
Ozan Tügen’in prodüktörlüğünü üstlendiği 9 şarkıdan oluşan ” Çıplak ” isimli albümün Mix’leri Deniz Doğançay, mastering’leri ise Evren Göknar tarafından yapıldı.
Çıkış parçası olan ” Gece ” nin söz ve müziği Gürkan Kömürcü, düzenlemesi ise Ozan Tügen imzası taşıyor. Albümde bulunan diğer 8 şarkının söz ve müzikleri de Erdem Yener’in kaleminden dökülmüş…
Berent Baytekin’in yönetmenliği ve Firar Güney Kayran’ın görüntü yönetmenliğinde çekilen Gece şarkısının klibi; Tuzla, Şile ve Ümraniye Platoları olmak üzere üç ayrı mekanda toplamda iki günde çekildi.
Erdem Yener’in Avrupa Müzik markası altında çıkardığı alternatif rock ögeler barından yepyeni albümü ” Çıplak ” ve ilk video klibi 11 Kasım’da tüm dijital platformlar ve müzik kanallarında yerini aldı. Çıplak ilerleyen günlerde tüm müzik marketlerde..

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys