Bahadır Tatlıöz

May 28 • • 2390 görüntüleme • Bahadır Tatlıöz için yorumlar kapalı

BAHADIR TATLIÖZ ‘BANA DAİR’

Bahadır Tatlıöz ‘Bana Dair’ ismini verdiği yeni albümü ile müzikseverlere buluştu…

Bana Dair isimli solo albümünde toplam 9 şarkı yer alıyor. Albümde; altı yeni şarkı yer alırken aynı zamanda Gökhan Türkmen (Bedende Ruh Yokken) ve Özgün (Aşkın Zindanları) ile yaptığı büyük ilgi gören düet çalışmaları ve daha önce yayınlanmış olan ‘Masal ‘isimli şarkısı da yer alıyor.

Albümde bulunan ‘Beni Yak, Kafam Duman, Hesap, Mahşer Yeri, Masal, Aşkın Zindanları, Bedende Ruh Yokken şarkıları Bahadır Tatlıöz imzası taşırken, ‘Ayaz’ isimli şarkı Cüneyt Yamaner’e , ‘Daha ne olsun’ isimli şarkı ise sevilen radyocu Gürdal Çakır’a ait. Tüm kayıtlar ve düzenlemeler Bahadır Tatlıöz tarafından gerçekleştirilirken; Kafam Duman isimli şarkının düzenlemesi Bahadır Tatlıöz&Cüneyt Yamener tarafından yapıldı.

Bahadır Tatlıöz ilk video klip çalışmasını albümün çıkış şarkısı ‘Beni Yak’ isimli şarkıya çekti.

Klip yönetmenliği , senaryo ve kurgusu ‘Bahadır Tatlıöz’ e ait.

Klip çekimleri iki günde üç ayrı mekanda gerçekleşti. Performans çekimleri Büyükçekmece gölü kıyılarında ve Beykoz kundura fabrikasında gerçekleşirken; Bahadır Tatlıöz’e eşlik eden oyuncu ‘Filiz Gök’ ile birlikte olan sahneler Cihangir’de bir evde gerçekleşti. Klib’in konusunda; kaybettiği sevgilisinin acısı ile yaşama tutunmaya çalışan bir adamın gününü farklı bir yaklaşım ile anlatıyor.

3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan albüm dijital platformlar ve müzik marketlerde yer alırken, video klip çalışması müzik kanallarında yayında.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys