Aydan Kaya

Haz 4 • • 1760 görüntüleme • Aydan Kaya için yorumlar kapalı

Aydan Kaya ” 2012 yılının ilk günlerinde “Adım Adım” isimli albümü Dokuzsekiz Müzik etiketi ile müzikseverlerle buluştu. 

Toplam 10 şarkının bulunduğu albümde, Chris de Burgh, Sezen Aksu, Soner Sarıkabadayı, Ercan Saatçi, Fettah Can, Deniz Erten, Ayla Çelik, gibi önemli isimlerin eselerine yer verildi.

Aydan Kaya albümde yer alan “Footsteps feat. Chriss De Burgh “ şarkısında, dünyaca ünlü şarkıcı CHRIS DE BURGH ile İngiltere’de bir araya gelerek düet yaptı. Aynı zamanda şarkının canlı estrüman kayıtlarında Chris De Burgh ile Türkiye’nin önde gelen müzisyenlerinden Erkan Oğur, Erdem Sökmen gibi isimlerin ortak çalışmalarıyla ortaya muhteşem bir düzenleme çıktı.

Fotoğraf çekimi ve albüm kartonet tasarımı Mehmet Turgut tarafından gerçekleştirildi. Albümün çıkış şarkısı “Soner Sarıkabadayı” bestesi olan “ÇIRA“, Bedran Güzel yönetmenliğinde kliplendi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys