AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN TANGO ŞOV !

Ara 1 • Ayşegül Aldinç, Ayşegül Aldinç Haberleri, Bültenler, Haberler, Yazılı Basın • 1836 görüntüleme • Yorum yok AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN TANGO ŞOV !

AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN TANGO ŞOV ! 

AYŞEGÜL ALDİNÇ ANKARA GORDİON AVM’DE SAHNE ALDI !

Türk pop müziğinin en özel seslerinden biri olan Ayşegül Aldinç, geçtiğimiz Pazar Günü ” Kasım’da Aşk Başkadır ” konsepti ile Ankara’da bulunan Gordion Avm’de sahne aldı.

Dillere pelesenk olan şarkılarını seslendiren ve muhteşem sahne performansı ile hayranlarının karşısına çıkan Aldinç ; müziğin, aşkın, tutkunun ve dansın bir arada bulunduğu çok özel gösterisi ile Ankara’lı hayranlarına unutulmayacak bir konser yaşattı.

Ayşegül Aldinç’ten sahnede tango şov !

Kasım’da Tango Başkadır! 

Sek’iz albümünün çıkış şarkısı Durum Leyla’da tam bir aşk ve romantizm atmosferine bürünen sahnede, Ayşegül Aldinç ; aşkın ve tutkunun dansı Tango’yu kendi tarzında ve büyük alkışlar eşliğinde gerçekleştirdi.

Gordion Avm’yi tıklım tıklım dolduranAnkara’lı hayranlarına  unutulmaz  saatler yaşatan Ayşegül Aldinç, keyifli sahnesi ve eşsiz sesi ile 2 Aralık Cuma akşamı İstanbullu sevenleriyle  Garaj İstanbul sahnesinde buluşacak.

 

aysegulaldincanayurt aysegulaldincankarabaskent aysegulaldinchurriyetkelebek aysegulaldinckorkusuz aysegulaldincsabahlagunaydin aysegulaldincsozcusik aysegulaldinctakvim aysegulaldincyenibirlik

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys