AYDIN KURTOĞLU SPOR AŞK’I İÇİN KLİP ÇEKTİ ! 

Ağu 15 • Aydın Kurtoğlu Haberleri, Aydın Kurtoğlu Küpürleri, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1420 görüntüleme • Yorum yok AYDIN KURTOĞLU SPOR AŞK’I İÇİN KLİP ÇEKTİ ! 


AYDIN KURTOĞLU ve SPOR İSTANBUL’DAN SPOR AŞK ŞARKISINA KLİP LANSMANI !
 
Yaptığı her projeye başarısını imza atan sevilen sanatçı Aydın Kurtoğlu, Pişman isimli son albümünde ki Spor Aşk şarkısını, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor İstanbul işbirliği ile klip çekimini tamamlayarak geçtiğimiz gün İstanbul Sepetçiler Kasrı’nda, basın lansmanı gerçekleştirdi. Basın Lansmanına Spor İstanbul Genel Müdürü Sn. İsmail Özbayraktar, İBB Başkan Danışmanı İsmail Hakkı Turunç ve sanatçı Aydın Kurtoğlu ile birlikte ailesi de lansmanda yalnız bırakmadı. Aynı zamanda basın mensupları ve çok sayıda davetli de katıldı.
İBB Spor İstanbul ve sanatçı Aydın Kurtoğlu’nun işbirliği ile sporu müzikle harmanlayarak ‘Spor Aşk’ şarkısı hazırlanan çalışmada klip yönetmenliğini Hasan Kuyucu üstlendi.
Çekimleri 2 gün süren ve tamamı İBB Spor İstanbul’un tesis ve komplekslerinde gerçekleştirilen Spor Aşk klibinde, kurum bünyesinde eğitim alan çocuklar farklı spor branşlarında performanslarını sergilediler. Spor İstanbul’un maskotu SPORTOS’un da sanatçı Aydın KURTOĞLU’na eşlik ettiği klibin amacı Spor kültürünü, sevgisini ve bilincini eğlenceli bir şekilde küçük yaşta çocuklara aşılayarak spor yapma alışkanlığını yaygınlaştırmak olarak amaçlandı..
SPOR AŞK Şarkı Sözleri;
Özgürsün şimdi tam zamanı
Spor sağlıktır kural değişmez hep aynı
Her dalında başka bir heyecan var
Senin elinde her şey değiştir hayatı
Huzurlu olmak için
Mutlu uyanmak için
Herkes yanında
Durma durma koş koş
Sağlıklı olmak için spor yapalım
Jimnastiğe gidelim yüzelim koşalım
Futbol oynayalım hentbol oynayalım
Basketbola gidelim tenis oynayalım
Daha güzel olacak sporla hayat
Gelecek nesilleri sporla yaşat
Dinle şimdi sana söylüyorum
Hayat sağlıktır bilmelisin
Sende spor yap kendine iyi bak
Daha mutlu yarınlar için
Her gün koşmalı, yüzmelisin
Basketbola, futbola gitmelisin
Sende spor yap, kalbine iyi bak
Daha mutlu uyanmak için
Söz & Müzik: Hande Ünsal-Serkan Balkan
Düzenleme:Serkan Balkan

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys